Menu
MAS Naděje o.p.s.

Připravujeme pro Vás nové webové stránky

 

 

Složení

1. Českojiřetínsky spolek - spolek pro oživení Krušnohoří

Zástupce: Ing. Petr Fišer

Sektor: Soukromý - Právnické osoby

Zájmová skupina: Organizace zaměřené na volnočasové aktivity nebo veřejný zájem

2. DSO Most-jih

Zástupce: Zděnka Smetanová

Sektor: Veřejný

Zájmová skupina: Veřejný sektor (obce, města, dobrovolné svazky obcí)

3. Dům dětí a mládeže Osek

Zástupce: Lenka Říhová

Sektor: Veřejný

Zájmová skupina: Organizace zaměřené na volnočasové aktivity nebo veřejný zájem

4. EQUIPARK, o.p.s.

Zástupce: Ivana Staňková

Sektor: Soukromý - Právnické osoby

Zájmová skupina: Organizace zaměřené na volnočasové aktivity nebo veřejný zájem

5. Fotbalový klub TJ Lahošť

Zástupce: Ing. Milan Fábera

Sektor: Soukromý - Právnické osoby

Zájmová skupina: Organizace zaměřené na volnočasové aktivity nebo veřejný zájem

6. FYTON, spol. s r.o.

Zástupce: Ing. Ivo Bednár

Sektor: Soukromý - Právnické osoby

Zájmová skupina: Podnikatelé v zemědělství

7. Hereitová s.r.o.

Zástupce: Alice Tylová

Sektor: Soukromý - Právnické osoby

Zájmová skupina: Ostatní podnikatelé

8. INTEGRAZ, spol. s r.o. - pobočka Havraň

Zástupce: Radoslav Nachtmann

Sektor: Soukromý - Právnické osoby

Zájmová skupina: Podnikatelé v zemědělství

9. MIRAGE MAX s.r.o.

Zástupce: Mgr. Martina Landová

Sektor: Soukromý - Právnické osoby

Zájmová skupina: Ostatní podnikatelé

10. Město Meziboří

Zástupce: Petr Červenka

Sektor: Veřejný

Zájmová skupina: Veřejný sektor (obce, města, dobrovolné svazky obcí)

11. Město Osek

Zástupce: Ing. Václav Krtek

Sektor: Veřejný

Zájmová skupina: Veřejný sektor (obce, města, dobrovolné svazky obcí)

12. Obec Bečov

Zástupce: Jitka Sadovská

Sektor: Veřejný

Zájmová skupina: Veřejný sektor (obce, města, dobrovolné svazky obcí)

13. Obec Bělušice

Zástupce: Eva Jelínková

Sektor: Veřejný

Zájmová skupina: Veřejný sektor (obce, města, dobrovolné svazky obcí)

14. Obec Braňany

Zástupce: Petr Škanta

Sektor: Veřejný

Zájmová skupina: Veřejný sektor (obce, města, dobrovolné svazky obcí)

15. Obec Jeníkov

Zástupce: Stanislava Kubajková

Sektor: Veřejný

Zájmová skupina: Veřejný sektor (obce, města, dobrovolné svazky obcí)

16. Obec Korozluky

Zástupce: Michal Sklenka

Sektor: Veřejný

Zájmová skupina: Veřejný sektor (obce, města, dobrovolné svazky obcí)

17. Obec Lišnice

Zástupce: Bc. Petr Pillár

Sektor: Veřejný

Zájmová skupina: Veřejný sektor (obce, města, dobrovolné svazky obcí)

18. Obec Malé Březno

Zástupce: František Štrébl

Sektor: Veřejný

Zájmová skupina: Veřejný sektor (obce, města, dobrovolné svazky obcí)

19. Obec Obrnice

Zástupce: Stanislav Zaspal

Sektor: Veřejný

Zájmová skupina: Veřejný sektor (obce, města, dobrovolné svazky obcí)

20. Obec Polerady

Zástupce: Petr Mayer

Sektor: Veřejný

Zájmová skupina: Veřejný sektor (obce, města, dobrovolné svazky obcí)

21. Charita Most

Zástupce: Mgr. Světlana Nikolova

Sektor: Soukromý - Právnické osoby

Zájmová skupina: Organizace zaměřené na volnočasové aktivity nebo veřejný zájem

22. Obrnické centrum sociálních služeb, p.o.

Zástupce: Mgr. Lucie Matějovicová

Sektor: Veřejný

Zájmová skupina: Organizace zaměřené na volnočasové aktivity nebo veřejný zájem

23. Perout Miroslav

Zástupce: Miroslav Perout

Sektor: Soukromý - Fyzické osoby podnikající

Zájmová skupina: Právnické a fyzické osoby zabývající se kulturním a stavebním dědictvím venkova

24. Římskokatolická farnost - děkanství Most - in urbe

Zástupce: P. Mgr. Ing. Leo Gallas, Ph.D., O.Cr.

Sektor: Soukromý - Právnické osoby

Zájmová skupina: Právnické a fyzické osoby zabývající se kulturním a stavebním dědictvím venkova

25. Římskokatolická farnost Vtelno u Mostu

Zástupce: P. Mgr. Ing. Leo Gallas, Ph.D., O.Cr.

Sektor: Soukromý - Právnické osoby

Zájmová skupina: Právnické a fyzické osoby zabývající se kulturním a stavebním dědictvím venkova

26. Sklenka Michal

Zástupce: Michal Sklenka

Sektor: Soukromý - Fyzické osoby podnikající

Zájmová skupina: Podnikatelé v zemědělství

27. Sdružení pro obnovu kostela sv. Jakuba v Bedřichově Světci, z.s.

Zástupce: Ing. Bořek Valvoda

Sektor: Soukromý - Právnické osoby

Zájmová skupina: Právnické a fyzické osoby zabývající se kulturním a stavebním dědictvím venkova

28. TenNet family s.r.o.

Zástupce: Ing. Michaela Mudrochová

Sektor: Soukromý - Právnické osoby

Zájmová skupina: Ostatní podnikatelé

29. Teplo Bečov, s.r.o. 

Zástupce: Václav Kronych

Sektor: Veřejný

Zájmová skupina: Veřejný sektor (obce, města, dobrovolné svazky obcí)

30. VANAP, s.r.o.

Zástupce: Ing. Zdeněk Hrabák

Sektor: Soukromý - Právnické osoby

Zájmová skupina: Ostatní podnikatelé

31. Videologic s.r.o.

Zástupce: Jakub Veverka

Sektor: Soukromý - Právnické osoby

Zájmová skupina: Ostatní podnikatelé

32. Vinař Petr

Zástupce: Petr Vinař

Sektor: Soukromý - Fyzické osoby podnikající

Zájmová skupina: Právnické a fyzické osoby zabývající se kulturním a stavebním dědictvím venkova

33. Základní a mateřská škola Lom, okres Most

Zástupce: Mgr., Bc. et Bc., Jaroslav Zajíc

Sektor: Veřejný

Zájmová skupina: Veřejný sektor (obce, města, dobrovolné svazky obcí)

34. Základní škola Osek, okres Teplice

Zástupce: Mgr. Luboš Čapek

Sektor: Veřejný

Zájmová skupina: Organizace zaměřené na volnočasové aktivity nebo veřejný zájem

35. Záruba Zdeněk

Zástupce: Bc. Zdeněk Záruba

Sektor: Soukromý - Fyzické osoby podnikající

Zájmová skupina: Podnikatelé v zemědělství

MAS Naděje

Aktuální počasí

dnes, sobota 10. 12. 2022
oblačno 1 °C -2 °C
neděle 11. 12. sněžení -1/-2 °C
pondělí 12. 12. mírné sněžení -1/-3 °C
úterý 13. 12. sněžení 0/-3 °C