Menu
MAS Naděje o.p.s.

Složení

1. Českojiřetínsky spolek - spolek pro oživení Krušnohoří

Zástupce: Ing. Petr Fišer

Sektor: Soukromý - Právnické osoby

Zájmová skupina: Organizace zaměřené na volnočasové aktivity nebo veřejný zájem

2. Dům dětí a mládeže Osek

Zástupce: Lenka Říhová

Sektor: Veřejný

Zájmová skupina: Organizace zaměřené na volnočasové aktivity nebo veřejný zájem

3. Destinační agentura Krušnohoří, z.s.

Zástupce: Štěpán Javůrek

Sektor: Veřejný

Zájmová skupina: Organizace zaměřené na volnočasové aktivity nebo veřejný zájem

4. DSO Most-jih

Zástupce: Petr Vinař

Sektor: Veřejný

Zájmová skupina: Veřejný sektor (obce, města, dobrovolné svazky obcí)

5. EQUIPARK, o.p.s.

Zástupce: Ivana Staňková

Sektor: Soukromý - Právnické osoby

Zájmová skupina: Organizace zaměřené na volnočasové aktivity nebo veřejný zájem

6. FrýTajm Osek, p.o.

Zástupce: Ing. Miroslava Krtková

Sektor: Veřejný

Zájmová skupina: Organizace zaměřené na volnočasové aktivity nebo veřejný zájem

7. FYTON, spol. s r.o.

Zástupce: Ing. Ivo Bednár

Sektor: Soukromý - Právnické osoby

Zájmová skupina: Podnikatelé v zemědělství

8. Hasiči Želenice z.s. 

Zástupce: Filip Keller

Sektor: Soukromý - Právnické osoby

Zájmová skupina: Organizace zaměřené na volnočasové aktivity nebo veřejný zájem

9. Charita Most

Zástupce: Mgr. Světlana Nikolova

Sektor: Soukromý - Právnické osoby

Zájmová skupina: Organizace zaměřené na volnočasové aktivity nebo veřejný zájem

10. INTEGRAZ, spol. s r.o. - pobočka Havraň

Zástupce: Radoslav Nachtmann

Sektor: Soukromý - Právnické osoby

Zájmová skupina: Podnikatelé v zemědělství

11. MAKART s.r.o.

Zástupce: Ing. Lukáš Louženský

Sektor: Soukromý - Právnické osoby

Zájmová skupina: Ostatní podnikatelé

12. Město Meziboří

Zástupce: Libuše Karbanová

Sektor: Veřejný

Zájmová skupina: Veřejný sektor (obce, města, dobrovolné svazky obcí)

13. Město Osek

Zástupce: Ing. Lenka Říhová

Sektor: Veřejný

Zájmová skupina: Veřejný sektor (obce, města, dobrovolné svazky obcí)

14. MIRAGE MAX s.r.o.

Zástupce: Mgr. Martina Landová

Sektor: Soukromý - Právnické osoby

Zájmová skupina: Ostatní podnikatelé

15. MY Litvínov, z.s.

Zástupce: Bc. Petr Globočník, Dis.

Sektor: Soukromý - Právnické osoby

Zájmová skupina: Organizace zaměřené na volnočasové aktivity nebo veřejný zájem

16. Obec Bečov

Zástupce: Jitka Sadovská

Sektor: Veřejný

Zájmová skupina: Veřejný sektor (obce, města, dobrovolné svazky obcí)

17. Obec Bělušice

Zástupce: Eva Jelínková

Sektor: Veřejný

Zájmová skupina: Veřejný sektor (obce, města, dobrovolné svazky obcí)

18. Obec Braňany

Zástupce: Petr Škanta

Sektor: Veřejný

Zájmová skupina: Veřejný sektor (obce, města, dobrovolné svazky obcí)

19. Obec Havraň

Zástupce: Ing. Kamila Paterová Bauerová

Sektor: Veřejný

Zájmová skupina: Veřejný sektor (obce, města, dobrovolné svazky obcí)

20. Obec Jeníkov

Zástupce: Stanislava Kubajková

Sektor: Veřejný

Zájmová skupina: Veřejný sektor (obce, města, dobrovolné svazky obcí)

21. Obec Klíny

Zástupce: Mgr. Zděnka Němečková

Sektor: Veřejný

Zájmová skupina: Veřejný sektor (obce, města, dobrovolné svazky obcí)

22. Obec Korozluky

Zástupce: Michal Sklenka

Sektor: Veřejný

Zájmová skupina: Veřejný sektor (obce, města, dobrovolné svazky obcí)

23. Obec Lišnice

Zástupce: Bc. Petr Pillár

Sektor: Veřejný

Zájmová skupina: Veřejný sektor (obce, města, dobrovolné svazky obcí)

24. Obec Louka u Litvínova

Zástupce: Roman Dub

Sektor: Veřejný

Zájmová skupina: Veřejný sektor (obce, města, dobrovolné svazky obcí)

25. Obec Malé Březno

Zástupce: František Štrébl

Sektor: Veřejný

Zájmová skupina: Veřejný sektor (obce, města, dobrovolné svazky obcí)

26. Obec Obrnice

Zástupce: Stanislav Zaspal

Sektor: Veřejný

Zájmová skupina: Veřejný sektor (obce, města, dobrovolné svazky obcí)

27. Obec Polerady

Zástupce: Petr Mayer

Sektor: Veřejný

Zájmová skupina: Veřejný sektor (obce, města, dobrovolné svazky obcí)

28. Obec Skršín

Zástupce: Ing. Radek Turčáni

Sektor: Veřejný

Zájmová skupina: Veřejný sektor (obce, města, dobrovolné svazky obcí)

29. Obec Želenice

Zástupce: Filip Keller

Sektor: Veřejný

Zájmová skupina: Veřejný sektor (obce, města, dobrovolné svazky obcí)

30. Obrnické centrum sociálních služeb, p.o.

Zástupce: Mgr. Lucie Matějovicová

Sektor: Veřejný

Zájmová skupina: Organizace zaměřené na volnočasové aktivity nebo veřejný zájem

31. Římskokatolická farnost - děkanství Most - in urbe

Zástupce: P. Mgr. Ing. Leo Gallas, Ph.D., O.Cr.

Sektor: Soukromý - Právnické osoby

Zájmová skupina: Právnické a fyzické osoby zabývající se kulturním a stavebním dědictvím venkova

32. Římskokatolická farnost Vtelno u Mostu

Zástupce: P. Mgr. Ing. Leo Gallas, Ph.D., O.Cr.

Sektor: Soukromý - Právnické osoby

Zájmová skupina: Právnické a fyzické osoby zabývající se kulturním a stavebním dědictvím venkova

33. Sdružení pro obnovu kostela sv. Jakuba v Bedřichově Světci, z.s.

Zástupce: Ing. Bořek Valvoda

Sektor: Soukromý - Právnické osoby

Zájmová skupina: Právnické a fyzické osoby zabývající se kulturním a stavebním dědictvím venkova

34. Spolek pro obnovu kostela sv. Václava v Želenicích

Zástupce: Jiřina Vašková

Sektor: Soukromý - Právnické osoby

Zájmová skupina: Organizace zaměřené na volnočasové aktivity nebo veřejný zájem

35. TenNet family s.r.o.

Zástupce: Ing. Michaela Mudrochová

Sektor: Soukromý - Právnické osoby

Zájmová skupina: Ostatní podnikatelé

36. Teplo Bečov, s.r.o. 

Zástupce: Václav Kronych

Sektor: Veřejný

Zájmová skupina: Veřejný sektor (obce, města, dobrovolné svazky obcí)

37. VANAP, s.r.o.

Zástupce: Ing. Zdeněk Hrabák

Sektor: Soukromý - Právnické osoby

Zájmová skupina: Ostatní podnikatelé

38. Základní škola a Mateřská škola Horní Jiřetín

Zástupce: Ing. Klára Křivánková

Sektor: Veřejný

Zájmová skupina: Veřejný sektor (obce, města, dobrovolné svazky obcí)

39. Základní škola Jaroslava Pešaty, Duchcov, J. Pešaty 1313, okres Teplice

Zástupce: Mgr. Veronika Prchalová

Sektor: Veřejný

Zájmová skupina: Veřejný sektor (obce, města, dobrovolné svazky obcí)

40. Základní a mateřská škola Lom, okres Most

Zástupce: Mgr., Bc. et Bc., Jaroslav Zajíc

Sektor: Veřejný

Zájmová skupina: Veřejný sektor (obce, města, dobrovolné svazky obcí)

41. Základní škola Osek, okres Teplice

Zástupce: Mgr. Luboš Čapek

Sektor: Veřejný

Zájmová skupina: Organizace zaměřené na volnočasové aktivity nebo veřejný zájem

42. Záruba Zdeněk

Zástupce: Bc. Zdeněk Záruba

Sektor: Soukromý - Fyzické osoby podnikající

Zájmová skupina: Podnikatelé v zemědělství

MAS Naděje

Aktuální počasí

dnes, pondělí 4. 3. 2024
slabý déšť 13 °C 5 °C
úterý 5. 3. slabý déšť 9/6 °C
středa 6. 3. slabý déšť 6/6 °C
čtvrtek 7. 3. slabý déšť 9/5 °C